Výsledky, ktoré nám nezoberú

Len nedávno doslova ubehli tri roky od mojej inaugurácie na primátora mesta Košice. Bolo to presne 10. decembra 2018. Mnoho plánov a sľubov, no najmä veľký záväzok.

 

Zaviazal som sa pracovať pre Košice a vás, Košičanov, pravidelne informovať o všetkom, čo ako primátor robím. Osobne sme sa v minulosti mohli stretnúť na verejných odpočtoch výsledkov môjho tímu, ktoré však zastavila korona. Posledné mesiace informujem najmä na sociálnych sieťach, na webe, v médiách… no tam nenájdete všetko.

 

Preto som sa rozhodol vydať občasník, ktorý by ste mali nájsť vo svojich schránkach v nasledujúcich dňoch. Za vlastné peniaze a vlastnými silami. Je to moja súkromná aktivita a ďakujem všetkým, ktorí mi pri spísaní výsledkov pomáhali.

 

Na 20-tich stranách sa dočítate o zrealizovaných aj pripravovaných projektoch v kľúčových oblastiach života nášho mesta. Považujem za dôležité, aby ste vedeli, ako sme naložili s verejnými financiami a ako ich plánujeme investovať v budúcnosti. 

 

Tri roky sú za nami, pred nami ďalší. Mnoho vecí dokončíme, ale budú aj také, ktoré sme rozbehli a chceme dotiahnuť do konca. Pri niektorých projektoch nie je možné vidieť výsledky z večera do rána. Tie, o ktorých si v občasníku prečítate, sú viditeľné. Sú to výsledky, ktoré nám nezoberú.

 

primátor Jaroslav Polaček

Zdielať:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Pozrite si online

mohlo by Vás zaujímať

Podobné články

100 PROJEKTOV PRE KOŠICE

Spoločne s mojim tímom chceme pokračovať v čestnej práci. Naďalej prinášať výsledky v prospech Košičanov rovnako ako v uplynulých štyroch rokoch. Vďaka tomuto  prístupu máme

Opravujeme veľké cesty a chodníky

Prvá etapa rekonštrukcií bude prebiehať na Triede KVP, na Jaltskej, Pražskej, Lomonosovovej a Čermeľskej ulici. Opravené cesty a chodníky z tejto etapy bude spoločnosť EUROVIA