Fakty o meste bez politiky

Vždy som sa hlásil k otvorenej samospráve, ktorá informácie neskrýva, ale naopak, proaktívne ich poskytuje občanom. Môj záväzok som ako primátor dodržal. Od začiatku tohto roku dostávajú Košičania do schránok nový mestský časopis. V skratke: začali sme vydávať košický mesačník informácií a zaujímavostí KOŠICE VSKRATKE.

Plnofarebný časopis sme odštartovali ešte vo februári tohto roku a šírime ho do 90 000 domácností na území mesta. Pripravovaný je tímom ľudí priamo na Magistráte mesta a pri jeho vydávaní spolupracujeme s poslancami či mestskými časťami.

 

Informácie o plánoch a zámeroch mesta, dianí v jednotlivých mestských samosprávach, aktivity poslancov, nové udalosti v kultúre či športe, rozhovory so zaujímavými osobnosťami. To všetko tvorí obsah nášho mesačníka, ktorý bezplatne doručujeme k vám domov.

 

Som presvedčený, že zdieľanie informácií je pre našu spoločnosť dôležité. Umožňuje to voličom vo voľbách rozhodnúť sa na základe poznania práce svojich volených zástupcov. Časopis však chce plniť aj ďalšiu funkciu. Prostredníctvom neho vás, Košičania, chceme zapojiť do diania v meste, aktivizovať vás a zbierať vaše podnety. Tie sú pre nás impulzom, motiváciou a inšpiráciou.

 

Ďakujeme za spätnú väzbu

 

Cieľ je splnený a mestské noviny sme priniesli až k vám do vašich schránok. Samozrejme noviny sú dostupné aj na stránkach mesta Košice:  https://www.kosice.sk/mesto/mestske-noviny. Príjemné čítanie, priatelia!

Zdielať:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Pozrite si online

mohlo by Vás zaujímať

Podobné články

Opravili smej 41-ročnú strechu Krematória

Okrem sanácie, opravy a zosilnenia nosných oceľových konštrukcií pôvodnej 41-ročnej strechy došlo v opravovanej časti budovy aj k výmene elektroinštalácie a nainštalovaniu úsporných svietidiel. Takisto

Mestský park sa stáva miestom pre život

Okrem multifunkčného ihriska sa nám nedávno podarilo spustiť vynovenú „Plávajúcu fontánu“ a vďaka skvelej starostlivosti zamestnancov Správy mestskej zelene v ňom prekvitajú aj naše vzácne