Prečo kandidujem?

Rozhodol som sa kandidovať, pretože ako člen sociálnej komisie mi je táto problematika blízka. Skúsenosti v oblasti sociálnej sféry, finančníctva a podpory kultúry mám bohaté a preto mám mestu Košice čo ponúknuť. Chcem podporovať zdravotne znevýhodnených občanov. Založil som chránené pracovisko a do budúcna by som rád ponúkal zamestnanie zdravotne znevýhodneným. Chcem sa venovať problematike bezbariérové Košice, parkovanie pre ZŤP a začlenenie znevýhodnených občanov do života, ako aj šport pre deti so znevýhodnením a vytvoriť pre ne plochy, kde by mohli svoj mimoškolský čas využívať plnohodnotne.

Prečo volím Jara?

Jaro Polaček je ako súčasný primátor Košíc uznávaný a cieľavedomý Košičan. Ako jeden z mála sa pokúša zastaviť korupciu a zároveň sa angažuje v podpore a rozvoji zveľaďovania parkov školských ihrísk a mestských komunikácií a tieto témy sú mne osobne blízke.

Prečo Jaro volí mňa?

Dlhoročná spolupráca s Jarom Polačekom vyvrcholila v moment mojej kandidatúry a keďže s Jarom máme mnoho spoločných tém v komunálnej politike a naše názory sa zhodujú (v prípade potreby vieme nájsť spoločné riešenia) som vďačný za jeho podporu.

Pár zaujímavostí o mne

Záľuby: Práca s drevom, čítanie odbornej literatúry, stretávanie sa s priateľmi a prechádzky mestom ako aj sobotná káva na našom košickom trhovisku na Dominikánskom námestí
Najobľúbenejšie jedlo: Maďarský guláš s knedlíkom
Najobľúbenejší nápoj: Káva
Najobľúbenejší politik: Béla Bugár
Najobľúbenejší herec: Robert Anthony De Niro
Najobľúbenejší film: Casíno, Príbeh z Bronxu
Najobľúbenejší spevák: Elvis Presley
Najobľúbenejšia kniha: Krstný otec – Príbehy rodiny Dona Corleoneho
Najobľúbenejšie miesto v Košiciach: Hlavná ulica a jej priľahlé uličky
Životné krédo: Radšej sa opotrebovať, ako zhrdzavieť.