Prečo kandidujem?

Som lokálpatriot a Košice milujem. Som zvyknutá makať a doťahovať prácu do konca. Chcem prinášať vlastné recepty, ako Košice vylepšiť a na to potrebujem prístup do kuchyne, v ktorej sa varia. Mám za sebou úspešné neziskové projekty, spoluzakladala som dve občianske združenia, zastupujem vlastníkov bytov, venujem sa dobrovoľníctvu. Verejnú správu som študovala na vysokej škole. Viem, že veci sa dajú meniť, iba ak im rozumieme. Aktívne sa budem snažiť, aby sa Adaptačný plán mesta Košice pre zmenu klímy napĺňal. Budem presadzovať riešenia pre zníženie počtu ľudí žijúcich na uliciach. Budem apelovať na magistrát a mestské podniky, aby svoje služby vylepšili podľa potrieb obyvateľov.

Prečo volím Jara?

Verím, že Jaro Polaček bude na rozpracovaných veciach naďalej usilovne pracovať, a že naplní program, a dobehne tie projekty, ktorých realizáciu pandémia spomalila. Tento program podporovala SaS aj pred 4 rokmi. Mňa presvedčil fakt, že si súčasný primátor Košíc dôveru SaS udržal. Sama som na výsledky zvedavá a chcem aktívne priložiť ruku k dielu.

Prečo Jaro volí mňa?

Som rozhľadená osoba, ktorá vie spájať vedomosti a skúsenosti zo všetkých sektorov – verejného, súkromného aj neziskového, v ktorých pôsobím. Myslím, že budem súčasťou mestského parlamentu a tímu Jaroslava Polačeka, pretože si vážim, že je pracant s fokusom na kvalitu a výkon.

Pár zaujímavostí o mne

Záľuby: Markus a Mia (moji milí huskiovia), plávanie, turistika
Najobľúbenejšie jedlo: Krémové cuketové rizoto od manžela
Najobľúbenejší nápoj: Káva
Najobľúbenejší herec: Táňa Pauhofová
Najobľúbenejší film: Star Wars – Epizóda 6
Najobľúbenejší spevák: P!nk
Najobľúbenejšia kniha: Temné hmoty od Phillipa Pullmana
Najobľúbenejšie miesto v Košiciach: Floriánska ulica, nájdete tu všetko – historické aj moderné Košice
Životné krédo: Nikto nie je taká morálna autorita, aby súdil iných za to, kým sú alebo ako žijú.