Prečo kandidujem?

Som rodený Košičan a dlhodobo sa podieľam na rozvoji mesta vlastnými podnetmi. Pri pobytoch v zahraničí som sa inšpiroval zlepšeniami, ktorých zavedenie u nás budem podporovať. Ako zdravotnícky záchranár si uvedomujem, že v druhom najväčšom meste na Slovensku nemáme pohotovostnú lekáreň dostupnú pre obyvateľov 24 hodín denne. Práve touto problematikou sa budem ako zvolený člen mestského zastupiteľstva zaoberať, pričom chcem presadiť obnovenie tejto služby. Budem hľadať konštruktívne riešenia problému bezdomovcov v historickom centre mesta. Spolu s naším tímom chcem ako aktívny športový fanúšik pomôcť pri organizovaní športových podujatí.

Prečo volím Jara?

Mesto Košice bolo dlhodobo zanedbávané skupinou ľudí, ktorí nemali záujem riešiť problémy, sedeli na stoličkách pre vlastný osoh, podnety občanov končili zapratané pod kobercom. Práve Jaro Polaček naštartoval rozvojové projekty, počúva názory občanov, snaží sa zlepšiť život v meste, v ktorom spoločne žijeme. V tom čo rozbehol chce pokračovať a práve preto volím Jara Polačeka.

Prečo Jaro volí mňa?

Som mladý, nebojácny a ambiciózny Košičan, ochotný pracovať pre občanov mesta Košice a pre zlepšenie života v našom meste. Som schopný pracovať v spoločnom tíme a dosiahnuť spoločné ciele.

Pár zaujímavostí o mne

Záľuby: Šport, turistika, kinematografia
Najobľúbenejšie jedlo: Pizza
Najobľúbenejší nápoj: Pivo
Najobľúbenejší politik: Boris Kollár
Najobľúbenejší herec: Gal Gadot
Najobľúbenejší film: Star Wars
Najobľúbenejší spevák: Freddie Mercury
Najobľúbenejšia kniha: 151 Dní Pacifickou Hrebeňovkou
Najobľúbenejšie miesto v Košiciach: Hlavná ulica
Životné krédo: Život je len jeden a treba si ho užívať vždy na 100%.