Prečo kandidujem?

Nemám rád nedokončené veci a v Košiciach ich vnímam mnoho. Veci sa majú robiť poriadne a úspešne dokončiť. Chcem aktívne prispieť k tomu, aby sa Košice stali lepším miestom pre život. Mestom bezpečným, moderným, čistým a zeleným, s dostupnou mestskou infraštruktúrou. Chcem prinášať komplexné, odborné a realizovateľné riešenia. Realizujem projekty manažérskych systémov, popri práci som predsedom spoločenstva vlastníkov bytov a pomáham riešiť rôzne problémy vo svojej najbližšej komunite. Chcem sa venovať témam, ktoré sú mi blízke, t.j. energetická efektívnosť, bezpečnosť, životné prostredia či doprava.

Prečo volím Jara?

Jaro Polaček rovnako ako ja, nemá rád nedokončené veci. O to viac, ak ich sám začal. Štyri roky na realizáciu a finalizáciu mnohých projektov nestačia. A všetci vieme, aké štyri roky to boli. Preto mu dávam možnosť dokončiť začaté.

Prečo Jaro volí mňa?

Pretože do čoho sa pustím, to robím so zanietením, poctivo a dôkladne, až kým to nie je hotové na 100%. Nie som sólohráč. Viem poradiť aj si nechám poradiť. Viem, že dobrý tím, tvorí polovicu úspechu. Som zodpovedný a dá sa mňa spoľahnúť. A moje slovo platí.

Pár zaujímavostí o mne

Záľuby: Rodina, beh, turistika, lyžovanie, dobrá kniha, hudba
Najobľúbenejšie jedlo: Steak
Najobľúbenejší nápoj: Čistá voda
Najobľúbenejší politik: Richard Sulík
Najobľúbenejší herec: Rudolf Hrušínský
Najobľúbenejší film: Všetko od Quentina Tarantina
Najobľúbenejší spevák: Nemám najobľúbenejšieho speváka. Vyrastal som na rockovej hudbe a doteraz počúvam skupiny The Beatles, Queen, Pink Floyd, Kiss, po tvrdšie ako Metallica, Motörhead, Slayer či Exploited.
Najobľúbenejšia kniha: Literatúra faktu, dejiny, životopisy osobností
Najobľúbenejšie miesto v Košiciach: Sídlisko Nad jazerom
Životné krédo: Čo ťa nezabije, to ťa posilní.