Prečo kandidujem?

V komunálnej politike nie som vôbec nováčik, dlhodobo som aktívny v mestskej časti Sever ako miestny poslanec, zástupca starostu či viceprezident Klubu kempingu a karavaningu TJ Lokomotíva Košice. Pôsobím v krajskej samospráve, kde som členom komisie dopravy. Práve skúsenosti z miestnej a krajskej samosprávy a z môjho členstva v predstavenstvách a dozorných radách štátnych podnikov by som chcel zúročiť aj ako poslanec mestského zastupiteľstva. Verím, že mám čo Košiciam, najkrajšiemu mestu na svete, /vynechať/priniesť a mám aj konkrétne plány. Rád podporím vznik nového mestského centra pri Hornáde a budem podporovať ďalšie investície, ktoré urobia mesto nezávislejším od štátu.

Prečo volím Jara?

Jara Polačeka poznám ešte z obdobia, keď pôsobil v mestskej časti Košice Sever. Už tu sme spolupracovali. Jaro naštartoval mesto k dynamickému rozvoju, je to primátor, ktorý mestom žije a dáva mu všetko.

Prečo Jaro volí mňa?

Mám skúsenosti z komunálnej politiky, poznáme sa dlhodobo a Jaro vie, že sa na mňa môže spoľahnúť. Mám skúsenosti z oblasti riadenia štátnych podnikov a aj to je jeden z dôvodov, prečo môžem ako poslanec mestského zastupiteľstva pomôcť pri ďalšom rozvoji mesta.

Pár zaujímavostí o mne

Záľuby: Šport, knihy, cestovanie
Najobľúbenejšie jedlo: Buchty na pare
Najobľúbenejší nápoj: Voda
Najobľúbenejší politik: Winston Churchill
Najobľúbenejší herec: Al Pacino
Najobľúbenejší film: Útek z väznice Shawshank
Najobľúbenejší spevák: Freddie Mercury
Najobľúbenejšia kniha: Omerta; Mario Puzzo
Najobľúbenejšie miesto v Košiciach: Spievajúca fontána na Hlavnej
Životné krédo: Cogito, ergo sum.