Prečo kandidujem?

Chcem pokračovať v tom, čo je rozbehnuté zúročením mojich skúseností. Dlhodobo sa orientujem na problematiku riešenia občianskych návrhov a podnetov najmä v oblasti dopravy, kultúry a športu a ich pretavenia do praxe v podobe kreatívnych a inovačných riešení v meste Košice. Mojim zásadným cieľom a motívom je prispieť k rozvoju mesta a zvýšiť potenciál územnej samosprávy aj využitím mojich manažérskych zručností. Už v minulosti som sa z pozície miestneho poslanca MČ Košice – Sever aktívne podieľal na organizovaní mnohých kultúrnych a športových podujatí, určených obyvateľom mesta a širokého okolia.

Prečo volím Jara?

Jara Polačeka volím pre jeho manažérsky štýl, nasadenie, autenticitu a snahu o efektívne riešenia a kompromisy v turbulentnej dobe, s ktorými súčasný primátor posúva a zlepšuje kvalitu života občanov v mojom rodnom meste Košice.

Prečo Jaro volí mňa?

Aktívny prístup k riešeniu podnetov občanov mesta Košice v otázkach dopravy, kultúry a športu a rozvoju súvisiacej infraštruktúry. Referenčné projekty: Deň detí Anička, Jazdy zručnosti, Race Jahodná, Spoznaj behom mestskú časť, ochrana zelene Kustrová, kruhový objazd Kostolianska cesta.

Pár zaujímavostí o mne

Záľuby: Motošport, prechádzky so psom, zážitkový turizmus
Najobľúbenejšie jedlo: Viedenský rezeň
Najobľúbenejší nápoj: Káva
Najobľúbenejší politik: Boris Kollár, Milan Krajniak
Najobľúbenejší herec: Jean Reno
Najobľúbenejší film: Rivali
Najobľúbenejší spevák: Al Bano a Romina Power
Najobľúbenejšia kniha: Curveball
Najobľúbenejšie miesto v Košiciach: Park Komenského
Životné krédo: Cesta je cieľ.