Prečo kandidujem?

Som rodený Košičan s trvalým pobytom na Juhu. Veľa vecí sa zmenilo od mojich detských čias v tejto mestskej časti, ale musím konštatovať, že nie všetky veci sa posunuli k lepšiemu. Ako otec 4 ročného chlapca si viac ako ostatní všímam situáciu okolo detských ihrísk, ktoré sú síce krásne vynovené, ale nechať dieťa hrať sa v blízkosti neprispôsobivých občanov odradí nejedného rodiča. Určite je množstvo vecí, ktoré by bolo potrebné riešiť, ale otázka bezpečnosti detí musí byť na prvom mieste. Vysádzanie zelene by sa malo stať bežným javom na našich sídliskách, ako aj zber odpadov a recyklácia by sa mali dostať do povedomia občanov, ktorým záleží na prostredí v ktorom žijú oni a ich deti.

Prečo volím Jara?

Jaro Polaček dokázal počas svojho obdobia vo funkcii, že je človek na správnom mieste. Nemyslím, že niekedy bol primátor mesta v takej zložitej situácii a čelil toľkým výzvam, ktoré priniesla so sebou epidémia Covid a prebiehajúca vojna na Ukrajine. Ekonomika Slovenska sa otriasla v základoch, ale aj napriek tomu sa primátorovi podarilo udržať mesto Košice životaschopné. Množstvo pozitívnej roboty bolo urobené na našich sídliskách za čo patrí vďaka celému tímu okolo primátora Košíc.

Prečo Jaro volí mňa?

Z dôvodu výkonu môjho povolania vysokoškolského pedagóga a veterinárneho lekára si môžem dovoliť povedať, že som pracovitý, cieľavedomý, komunikatívny, triezvo-mysliaci človek a rád by som tieto vlastnosti využil v prospech rozvoja nášho krásneho mesta pri práci s Jarom Polačekom.

Pár zaujímavostí o mne

Záľuby: Rodina, príroda, vášnivý cyklista, šport
Najobľúbenejšie jedlo: Vepřo-knedlo-zelo
Najobľúbenejší nápoj: Voda, lebo je zdroj života
Najobľúbenejší politik: Politici sú málokedy obľúbení
Najobľúbenejší herec: Leonardo DiCaprio
Najobľúbenejší film: Pulp Fiction
Najobľúbenejší spevák: Bono z U2
Najobľúbenejšia kniha: Hlava 22
Najobľúbenejšie miesto v Košiciach: Záhrada na Včelej paseke
Životné krédo: Kto chce hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody.